Nowy plac zabaw dla dzieci

Ponad rok temu miałam przyjemność brać udział we wspaniałej akcji Fundacji Pomóż Im , która miała na celu zbiórkę pieniędzy na budowę placu zabaw dla dzieci z DSK . Prace mają ruszyć pod koniec roku ! Brawo ! 

Własny pokój

Na początku października Kuba – Podopieczny Kliniki Onkologii Dziecięcej, otrzymał od Fundacji piękny, wyremontowany pokój. Kuba musiał wrócić do sterylnych warunków po przebytym przeszczepie we Wrocławiu. Więcej informacji w relacji TVP Białystok.

Miesiąc dobroczynności

Przed nami już 5 edycja „Miesiąca Dobroczynności”, organizowanego przez Fundację ,,Pomóż Im”. Wydarzenie zainauguruje wyjątkowy koncert charytatywny, który odbędzie się na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej 5 listopada , o godzinie 19.00.

Cały dochód z „Miesiąca Dobroczynności” pomoże w sfinansowaniu profesjonalnej opieki medycznej nad nieuleczalnie chorymi dziećmi przebywającymi pod opieką hospicjum dla najmłodszych.

Fundacją Pomóż Im przekazała mi jeden podwójny bilet na wspomniany wyżej koncert charytatywny. Chętnie oddaję go Wam ! Będzie to wspaniała okazja do wspólnego wyjścia z mężem/żoną, a może na babski wypad do Opery i Filharmonii Podlaskiej, albo prezent dla dziadka i babci 🙂 Co należy zrobić, żeby otrzymać bilet ?

REGULAMIN konkursu:
  1. W komentarzu pod tym postem na moim blogu albo na fanpage MatkaŚledzi na Facebooku napisz swój pomysł na pomoc dzieciom z hospicjum. Może to być plan na wielką ogólnopolską akcję, może sposób na wsparcie dzieci każdego dnia, może zwykły gest, a może masz talent, który udałoby się wykorzystać, albo pomysł jak pomóc materialnie? Taka wielka burza mózgów może podsunie kilka ciekawych pomysłów Fundacji 🙂
  2. Wygrywa najciekawszy, innowacyjny, prosty, lub skomplikowany pomysł, czyli taki prosto z serca ! Razem z przedstawicielem Fundacji Pomóż Im wybierzemy zwycięzcę.
  3. Na komentarze czekamy do niedzieli 18.10.2018 do godziny 23.59.
  4. Wyniki konkursu 21.10.2018 roku o godzinie 15.00.  Ze zwycięzcą skontaktujemy się w wiadomości prywatnej i poinformujemy jak odebrać bilet.
  5. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
  6. Konkurs jest organizowany w celu promocji koncertu.
  7. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
  8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu.

Udostępniajcie, musimy zebrać jak najwięcej pomysłów ! Bilety czekają 🙂

 

Więcej informacji: https://pomozim.org.pl/event/urszula-dla-dzieci-z-hospicjum-bilety-juz-w-sprzedazy/

Zakup biletów:  https://ofpbial.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/205804/ref/b24_ofpbial/lang

 

Pozdrawiam

MatkaŚledzi