Strefa Wysokich Lotów Białystok

Zapraszamy do  Strefa Wysokich Lotów w Białymstoku. Jeśli chcecie aktywnie spędzić czas z dziećmi, to jedno z najlepszych miejsc w naszym województwie. Spełnijcie wasze marzenia o lataniu. Tu grawitacja nie istnieje .

strefa wysokich lotów białystok

Mierz wysoko

Park trampolin to miejsce dla wszystkich ! Ćwiczą tu zarówno sportowcy i amatorzy, jak i maluchy, lub seniorzy 🙂 To także świetny pomysł na rodzinne szaleństwo 🙂

Nasz park trampolin w Białymstoku to najfajniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu w całym województwie podlaskim! Tutaj spełnisz swoje marzenia o lataniu i pokonywaniu grawitacji.

Bogactwo zajęć 

Strefa Wysokich Lotów w swojej ofercie ma przeróżne zajęcia zorganizowane np. Akrobatyka, Parkour, Akademia Młodego Lotnika, Fitness, Szarfy ( jakbym tylko miała córki 🙂 ) Są one adresowane do wszystkich grup wiekowych – zaczynając od 3 lat  ( Akademia Młodego Lotnika) , poprzez grupy 6 -10 latków, grupy młodzieżowe i dla dorosłych. Pierwsze zajęcia są darmowe !

strefa wysokich lotów Białystok

strefa wysokich lotów Białystok

Filip, jako doświadczony skoczek, trenujący na ogródkowej trampolinie, odnalazł się w tym miejscu jak ryba w wodzie 🙂 Myślę, że sprawdził każdą z dostępnych tam trampolin :]

strefa wysokich lotów Białystok

Praktyczne rady

Wychodziliśmy z mokrymi koszulkami i z uśmiechami na twarzy.

park trampolin Białystok

Nasze praktyczne rady:

 • zabierzcie ze sobą ubrania na zmianę i ręcznik
 • butelka wody to must have !
 • skarpetki ze stoperami są obowiązkowe ( możliwość kupienia na miejscu ).
 • rezerwując wejście online, macie gwarancję wejścia o danej godzinie i tańszą cenę biletu.
 • Do Strefy Wysokich Lotów mogą wchodzić dzieci od skończenia 3 roku życia. Przyznaję, że chodziły mi po głowie różne pomysły jak nagiąć ten przepis, jednak po zajęciach uznałam, że granica 3 lat jest jak najbardziej słuszna. 

Zmiany, zmiany….

Od naszej wizyty w Strefie Wysokich Lotów nastąpiły wielkie zmiany. Teraz jest dwa razy większa powierzchnia z mnóstwem sportowych atrakcji!

W naszym parku znajdziesz mnóstwo atrakcji takich jak największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, poduszka powietrzna do lądowania, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe z auto-asekuracją, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów, strefę dmuchanych atrakcji i wiele innych!

Zapowiada się świetna zabawa ! Musimy odwiedzić ich ponownie. Tym razem do skakania kwalifikują się już trzy moje zuchy 🙂

Pozdrawiam

MatkaŚledzi

3 Comments

 1. Konrad

  a jaka cena biletu gdy nie jest juz bezplatnie? 🙂

  p.s. wlacz na blogu te wtyczke https://wordpress.org/plugins/subscribe-to-comments-reloaded/ Zadalem pytanie, ale nie wiem czy bede pamietal by wrocic po odpowiedz. A z a ta wtyczka dostalbym powiadomienie na emaila gdy odpiszesz 🙂

 2. Judyta

  Wygląda na świetne miejsce 😊 też muszę zabrać mojego skoczka 😊 czekamy na kolejne miejscówki na deszczowe dni 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 matka śledzi

Theme by Anders NorenUp ↑