Kochani !

Piękne i ważne inicjatywy trzeba wspierać ! A jak do tego dochodzi fakt, że dzieje się to w naszym mieście i dla „naszych” dzieci to tym bardziej.

Fundacja „Pomóż Im” wpadła na wspaniały pomysł budowy pięknego, bezpiecznego i baśniowego placu zabaw, który powstanie na terenie Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

Jak wesprzeć całą akcję ?  Nic prostszego !

Dnia 2 kwietnia 2017 o godzinie 10.00 i 12.00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się charytatywny spektakl „Kot w butach”, z którego całkowity dochód zasili konto Fundacji !

Wejściówki w cenie 21 zł (ulgowy) oraz 31 zł (normalny) kupicie w kasie Opery przy ul. Odeskiej 1 oraz na stronie Opery.

Na zachętę Fundacja pisze tak :

Spektakl „Kot w butach” trwa 1 godz. 15 min i przeznaczony jest dla dzieci, które skończyły 5 lat. Jest to znana bajka, ale opowiedziana trochę inaczej. Można w tym tekście doszukać się wątków historycznych i nawiązań literackich do „Zemsty” A. Fredry. Ta opowieść jest napisana wierszem i okazji do śpiewania jest niemało. Ruch sceniczny to kolejny atut współczesnej formy tej realizacji, bo odpowiedzialny za choreografię jest Maciej Florek, znany jako „Gleba” (laureat i juror programu „You can dance”) – doskonały tancerz i choreograf.

My mamy już kupione bilety 🙂 Co prawda dla mojego 3latka spektakl może okazać się odrobinę za trudny, ale myślę, że cel jest na tyle ważny, że warto iść nawet z młodszymi dziećmi 🙂

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w Operze 🙂

MatkaŚledzi