Białystok pełen lalek

Każdego dnia odkrywam Białystok na nowo. Z nudnego miasta, w którym, w moim odczuciu, nic się nie działo, nagle dostrzegam , że to chyba ja nie umiałam szukać 🙂

Moim najnowszym odkryciem są spektakle organizowane dla dzieci ( podobno od 1 roku życia !! ) w BTL – Białostockim Teatrze Lalek. Przedstawienia  trwają ok 20 min, dzieci siedzą sobie z rodzicami na wygodnym poduchach i  aktywnie uczestniczą w wydarzeniach na scenie 🙂 To jest mój najbliższy cel śledzenia 🙂 Jeśli nic nie stanie nam  na przeszkodzie wybieramy się tam w najbliższą niedzielę.

Wstępnie upatrzyliśmy sobie spektakl „Pan Brzuchatek” ( grany podobno od paru dobrych lat !!!). Niestety okazało się, że Pan Brzuchatek będzie chwilowo niedostępny. Pewnie wybrał się na jakieś wakacje ? 🙂 Całe szczęście 18 kwietnia będzie z powrotem 🙂 (repertuar BTL)

W związku z tym, w planach mamy przedstawienie Kulki.  Opis spektaklu na stronie BTL jest taki :

„Zapraszamy najmłodszych na wyprawę w świat kolorowych kulek, które niczym atomy tworzą tajemnicze materialne krainy. W wielości barw i plątaninie dźwięków pojedyncze kuliste elementy łączą się w zadziwiające kompozycje wzbogacając tym samym teatralny wszechświat. Czy w tak wielobarwnej rzeczywistości, poznając i oswajając otoczenie, łatwo odnaleźć prawdziwego przyjaciela?”

 Zapowiada się ciekawie 🙂 Ktoś wybierze się z nami ?

Pozdrawiam

MatkaŚledzi

 

2 Comments

  1. Emilia

    „Pan Brzuchatek” jest suuuper!

  2. Anonim

    Polecam Kulki. Byłam z 17 miesięczna córka i była zachwycona. Zapraszam do grupy na Facebooku Czas mamy i maluszka – wstawiamy tam informacje co ciekawego dla mam i ich dzieci dzieje się w Bialymstoku. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

© 2022 matka śledzi

Theme by Anders NorenUp ↑